
Kinosjefer over det ganske land: I sommer kan du gi kinokundene dine et unikt norsk filmmagasin: KINOMAGASINET.
60 tettpakkede sider med fokus på alle store og små filmer som vises på kinoene sommeren 2021, og artikler om jubileumsfilmer.
TA KONTAKT med oss for et knakende godt tilbud og vi sender deg straks magasinet!
Vi har mange kinoer som abonnenter, men vil gjerne ha med flere. Små, mellomstore og store kinoer – vi kan sende bladet til alle som ønsker det.
Vi er landets eneste magasin som fokuserer på film og kino-film, og legger vår sjel i å lage et blad av meget høy kvalitet på tekst, foto og design.
I den nye utgaven kan du lese om (blant annet) Dune, Hitman’s Wife’s Bodyguard, a-ha: The Movie, Free Guy, The Ice Road, The Suicide Squad, Snake Eyes, Jungle Cruise, The Green Knight og intervju med regissør Tommy Wirkola som har laget den nye, norske filmen I onde dager.
Stor artikkel også om alle de kommende filmene fra AWE, Europafilm og Manymore, og anmeldelser av The Father, Babyteeth, Ninjababy og Mandibler.

Forsiden på KINOMAGASINET nr. 2-2021.
Vi retter en stor takk til alle våre annonsører og støttespillere! God kinosommer!
Facebook
RSS