• Nyheter
  • ANMELDELSER
  • LES MAGASINET DIGITALT
  • Om oss
  • Kontakt
  • LEDIG STILLING
  • ANNONSØRINNHOLD
KM
  • Nyheter
  • ANMELDELSER
    • Anmeldelse: Annette
    • Anmeldelse: Thor: Love and Thunder
    • Anmeldelse: The Black Phone
    • Anmeldelse: Jurassic World: Dominion
    • Anmeldelse: Filmtyven
  • LES MAGASINET DIGITALT
    • Beskyttet: KINOMAGASINET 1•2022
    • SPESIALBILAG: Lange flate ballær III
    • Et abonnement gir deg gratis digitalversjon og bladet tilsendt i Posten
    • Beskyttet: KINOMAGASINET 6•2021
    • Beskyttet: KINOMAGASINET 5•2021
  • Om oss
  • Kontakt
  • LEDIG STILLING
  • ANNONSØRINNHOLD
    • Ja, vi elsker Høgskulen i Volda!
    • SPESIALBILAG: Lange flate ballær III
    • Hvordan komme i gang igjen med arrangementer
    • Denne Marvel-serien skal bli Disney+ sin nye supersuksess
    • Siste sjanse til å få Disney+ med spesialrabatt
  • Facebook

  • RSS

TRAILER

En teaser for Teaser Traileren

Glimt fra «teaseren for teaseren» Batman V Superman: Dawn of Justice.
En teaser for Teaser Traileren
Linn Tesli
16. april 2015

Superman V Batman: Dawn of Justice
Premiere: 25. mars 2016

Regi: Zack Snyder

Nå har «hysteriet» eller «hypen» rundt sniktitt på kommende storfilmer nådd et nytt nivå – en «teaser» foran «teasertraileren». Det skjer når de første glimtene fra Batman V Superman: Dawn of Justice snart skal vises.

Regissør Zack Snyder (Watchmen, Man of Steel) velger å avsløre så lite som mulig, før traileren som skal slippes førstkommende mandag, 20. april.



Han la i dag, torsdag 16. april, 20 sekunder ut på sin offisielle Twitter-side.

Så når vi endelig får en sniktitt på den kommende Batman V Superman, er det nært sagt ingenting å hente.

Teaseren er kort, mørk og tung. Akkurat slik vi kan forvente at filmen vil være, men vi får ikke se så mye som et glimt av stjernene Henry Cavill og Ben Affleck som spiller hhv. Supermann og Batman.

Alt vi får se er de to draktene, uten noen inni, og logoen. Snakk om skuffelse, likevel blandet med fryd for at filmen er underveis.

DC kjemper videre om publikummet mot Marvel, men med filmer som denne galloperer antageligvis DC Comics et hestehodet foran før Marvel slipper neste Captain America 3. mai 2016.

Både Batman og Supermann er elsket av mange. Vi har fulgt de to heltene gjennom utallige filmer, med ulike skuespillere.

Rollefiguren Batman har medvirket i filmer siden 1939, med første egne film i 1943 (Batman), mens Supermann var først å se i korte tegnefilmer og serier, før rollefiguren fikk sin første spillefilm i 1951 (Superman And the Mole Men).

Nå kommer rollefigurene utrolig nok sammen i en egen film. Som de for lenge siden har gjort i tegneseriene.

Å gi dem en film på deling vil ikke stoppe noen av de som elsker disse udødelige superheltene fra å bunkre seg foran lerretet og glede seg til blafrende kapper og et unikt oppgjør mellom to av de kanskje mest fulgte heltene noensinne. 



Snyder har likevel opplevd mange hevede øyenbryn for sine valg av skuespillere for filmen. Selv sa han til Screenrant at «vi velger ut ifra hva som skal skje i filmen, og manus. Vi håper dette bidrar til å skape nok originalitet … Jeg er ikke gal. Jeg vet hva disse rollefigurene behøver sett fra et mytologisk ståsted.»

Zack Snyder har med seg Gal Gadot (Fast and Furious) som Wonder Woman. Hun får også sin egen film i 2017.

Ellers et noe kontroversielt valg av Ben Affleck som Batman, og Amy Adams (Enchanted) får fortsette som Lois Lane. Hun klarte seg godt i Man of Steel og er et originalt valg til å spille den berømte stjernereporteren. Vi får se Jason Mamoa (Game of Thrones) som Aquaman (hvor det også kommer egen film, i 2018).

Jesse Eisenberg (Zombieland, The Social Network) som Lex Luthor er et annet mer interessant, men spennende valg. Svært ulik slik vi har sett Lex Luthor før.


– Jeg tror Jesse kommer til å bli en fantastisk Lex. La oss ikke glemme at han var nominert for en Acadamy Award. Det er ikke akkurat sånn at jeg bare tok tak i en venn for å spille fyren. Denne karen er «the real deal», sa Snyder til Screenrant.



For alle fans av de to superheltene er teaseren før teaseren nok til å rive seg i håret av. Den gjør likevel jobben sin – den erter oss opp. Det er frustrerende at vi ikke får se mer, men spennende at den snart er på vei. En trailer står heldigvis på trappene og vi kan håpe at det dukker opp flere avsløringer der som kan gi oss en bedre pekepinn på hva historien skal handle om.

Filmen får premiere i mars 2016, så det er bare å sette seg på pinebenken en stund til, og kose seg med smakebitene som kommer før den tid.



Confirmed 4.20.15 #BatmanvSuperman @IMAX special teaser screening events. Limited space. RSVP http://t.co/TasYGlJGig https://t.co/fnxFIERUlv

— ZackSnyder (@ZackSnyder) 16. april 2015

Relaterte sakerKino
Kommentarer:
Klikk for å legge til en kommentar
TRAILER
16. april 2015
Linn Tesli

Forfatter, frilansjournalist og oversetter.

Relaterte sakerKino
  • Comic-Con: Superman og Batman i felles film 22.07.2013
  • Pangåpning for Supermann 20.06.2013
  • Store forventninger til Supermann 19.06.2013
  • Hvor stor suksess får Supermann-filmen? 07.06.2013

Siste saker fra TRAILER

Trailer: Ticket to Paradise

John Berge1. juli 2022
Les mer

Trailer: Si Ingenting

admin17. juni 2022
Les mer

Trailer: Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

admin23. mai 2022
Les mer

Trailer: Krigsseileren

admin11. mai 2022
Les mer

Teasertrailer: Avatar: The Way of Water

John Berge9. mai 2022
Les mer

Trailer: Don’t Worry Darling

John Berge5. mai 2022
Les mer
KM

KINOMAGASINET.no er et produkt fra JB Forlag, Halfdan Kjerulfsvei 6A, 1410 KOLBOTN.

Redaktør: John Berge • Tlf. 975 99 007

I redaksjonen: Anne Helen Houg, Bjørn Harald L. Sønsthagen, Endre Snildal, Iver Neset, Joachim Eikeri, Katrine Wang Svendsen, Lars Johnsrud, Marcus Patai, Matias Kjølstad, Magnus Meling, Preben Lillebø Rongve og Torunn Sola.

http://loans-cash.net

Design: Per Mork • Tlf. 411 43 640

Alt innhold er copyrightbeskyttet og kan ikke gjengis uten tillatelse.

Siste nyheter

  • Et skuespillerliv er over: Anne Heche død
    DØDSFALL13. august 2022
  • Magiske Olivia er borte
    DØDSFALL11. august 2022
  • NFD i gang med sin første post-korona kinofilmlansering: Kamelen på tur opp og turné med Si ingenting
    FILMLANSERING10. august 2022
  • Warner mer kinovennlige. Men digital-lanseringene skal fortsatt skje kjapt.
    FILMDISTRIBUSJON9. august 2022

Aktuelle tema på Kinomagasinet

Forsiden Kino Anmeldelse Video Teknologi VOD DVD Blu-ray trailer drama film action Kinobransjen Disney Magasinet Digitalt abonnement Marvel Fremhevet skrekk Netflix spenning Star Wars thriller superhelt komedie Festival eventyr krim grøsser dc

© 2013-2022 JB Forlag. KINOMAGASINET.no startet 26. april 2013. Det trykte magasinet startet opp i august 2012, under navnet HIGH-DEF og skiftet navn til KINOMAGASINET i januar 2014.

Scroll for more
Tap

Sidebanner 1

  • Populært

  • Siste

  • Kommentarer

  • Stadig nye muligheter til å bli kinosjef
    LEDIG JOBB26. juli 2022
  • Ny a-ha-film kinoklar
    FILMLANSERING5. august 2022
  • De største filmnyhetene fra San Diego Comic Con 2022
    FILMPRODUKSJON29. juli 2022
  • «Full steam ahead» for Krigsseileren
    FILMLANSERING5. august 2022
  • Et skuespillerliv er over: Anne Heche død
    DØDSFALL13. august 2022
  • Magiske Olivia er borte
    DØDSFALL11. august 2022
  • NFD i gang med sin første post-korona kinofilmlansering: Kamelen på tur opp og turné med Si ingenting
    FILMLANSERING10. august 2022
  • Warner mer kinovennlige. Men digital-lanseringene skal fortsatt skje kjapt.
    FILMDISTRIBUSJON9. august 2022
  • 50 Best Racing Movies Of All Time Ranked - Looper - YTS FREE - The official YTS YIFY Movies Torrents magnet website. says:

    […] may have taken until 2014 for Norway to produce…

  • 50 Best Racing Movies Of All Time Ranked - Looper | Erzurumdanhaber.com says:

    […] may have taken until 2014 for Norway to produce…

  • Massasje escorte thai escorte oslo | escorte massasje real escorte date – Realxpressionz says:

    […] som så skulle bringe ordrene videre til de norske…

  • Alexandr says:

    He Makes Money Online WITHOUT Traffic? Most people believe that…

Sidebanner 2

Sidebanner 3

Sidebanner 4

Sidebanner 5

Sidebanner 6

Sidebanner 8

Sidebanner 10

Sidebanner 11

Sidebanner 12

Sidebanner 13

Sidebanner 14

Sidebanner 15

Ny trailer: Tar Bølgen til Haugesund
Ny trailer: Star Wars: The Force Awakens